Przychodzi taki czas w roku, kiedy można kupować różne rzeczy tłumacząc się, że to świąteczny prezent. Właśnie taki czas nastał i dlatego postanowiłam zrobić listę rzeczy, które chciałabym posiadać. Z wieloma miałam już styczność i urzekły mnie dlatego postanowiłam umieścić je na liście.

 

Świąteczna wishlista

 

wishlistaswieta.png

  1. Macron Brush pen – posiadam cienkopis z Microna i jest dobrej jakości, dlatego jak dowiedziałam się, że mają też brush peny to stwierdziłam, że nie mogę nie przetestować. Może nie koniecznie do kaligrafowania, ale do korowania wikszych elementów w obrazkach.
  2. Paper mate Fleur – testowałam u znajomem i muszę przyznać, że ciężko porównać do innych rzeczy. Nie jest to ani typowy flamaster ani cienkopis, ale super się nim pisało i zaskakująco cienkie linie można było nim osiągnąć. Z chęcią chciałabym całą kolekcję w piórniku.
  3. Devangari Art Notes w kropki – mój bujo ostatnio został niestety zalany i muszę rozglądać się za nowym notesem. Strasznie spodobała mi się okładka w notesie od Devangari Art z motywem kosmosu.
  4. Muji Gel Ink Pen – totalnie mój ulubieniec wśród żelopisów – posiadam czarny 0,5mm i od momentu w którym zaczęłam nim pisać wiedziałam, że to nie może być jedyny Muji Pen jaki posiadam. Ciekawią mnie też inne kolory i rozmiary.
  5. Pentel Touch – brush pen, nigdy jeszcze nie miałam do czynienia z cienkimi brushpenami i bardzo chciałabym spróbować, szczególnie w bullet journalu.

A wy co chcielibyście znaleźć pod choinką? Dajcie znać w komentarzu!

W grudniu planuję też dodać wpis z pomysłami na prezenty  świąteczne podobnie jak dwa lata temu  (Zobacz tutaj). Dlatego  obserwujcie,  żeby być na bieżąco.

Nie zapomnijcie też zajrzeć na mojego instagrama i facebooka:

instagram

facebook