ulubieńcy miesiąca wrzesień

Ulubieńcy miesiąca #1 – Wrzesień

 

Co prawda jest już połowa października, ale mimo wszystko pomyślałam, że zacznę tą serie od wrześniowych ulubieńców. Właściwie niektóre z nich to ulubieńcy całych wakacji.

Postanowiłam stworzyć kilka kategorii, które pasują do tematyki tego bloga i każdego miesiąca wybierać jedną rzecz z danej kategorii jako ulubieńca. I tak oto powstały kategorie: Studia, Bullet journal, Rysunek, Artykuł na blogu, Profil instagramowy oraz Inne. Mam nadzieję, że spodoba wam się ta seria. Dajcie znać w komentarzu co sądzicie no i jakich wy macie ulubieńców w tym miesiącu.

Ulubieńcy miesiąca – WRZESIEŃ

STUDIA

ulubieńcy miesiąca - zeszyt oxford

ulubieńcy miesiaca - oxford notes

Oxford notes na spirali A4

Co prawda we wrześniu jeszcze nie robiłam w nim żadnych notatek, ale już wiedziałam, że będzie moim ulubieńcem. Od dawna szukałam zeszytu na spirali, która nie jest z boku notesu, tylko u góry, co ułatwia pisanie. Kupiłam go w biedronce za 13zł.

Bullet journal

ulubieńcy miesiaca bujozeszyt w kropki

Zeszyt w kropki

We wrześniu zaczęłam przenosić mój październikowy bujo do zeszytu w kropki. Postanowiłam, że spróbuje tego rozwiązania zamiast segregatora i muszę przyznać, że jak na razie bardzo mi się to podoba. Przede wszystkim jest mniejsze i wygodniejsze w noszeniu w torebce. Nie chciałam od razu kupować notesy za kilkadziesiąt złotych, bo nie wiedziałam, czy na pewno się sprawdzi. Zeszyt kosztował 6,99zł w Świecie Książki i jest idealny.

Rysunek

muji pen ulubieńcy miesiąca

Muji pen

Jeśli obserwujecie mnie na instagramie to z pewnością zauważyliście, że ostatnio ciągle dodaje zdjęcia z piórem żelowym od Muji. Szczególnie jeśli chodzi o rysowanie. To była miłość od pierwszego użycia. Nie umiem porównać go do żadnego innego pióra/cienkopisu/długopisu żelowego jakie miałam. Gładko się nim pisze, nie przerywa ani nie szarpie. Można nim pisać i rysować. Myślę, że długo pozostanie moim ulubieńcem. Kosztuje 6,3zł, niestety w Polsce dostępny jest tylko w sklepie internetowym Muji, gdzie przesyłka kosztuje aż 18zł oraz w sklepie stacjonarnym w Warszawie.

Artykuł na blogu

Ala ma kota – seria o Harrym Potterze

Jeśli jesteście fanami serii o Harrym Potterze, albo po prostu lubicie takie ciekawostki jak ja, polecam wam bloga Alicjamakota.pl na którym jest kilka artykułów o Harrym. Mnie najbardziej zaciekawił ten o znaczeniu imion.

Profil na Instagramie

 

@sleepy_bujo

Nie mogłam się powstrzymać, żeby jako pierwszej nie dodać @sleepy_bujo. Jej instagram jest prześliczny i pomimo, że nie lubię za bardzo muminków, to jej tygodniówki są wspaniałe! Ja nigdy nie znajdę tyle cierpliwości i czasu, żeby narysować tak każdy tydzień w bujo.

Inne

ebook ulubieńcu miesiąca

E-book

Nie jestem za bardzo osobą, która pochłania jedna książkę za drugą. Ale od jakiegoś czasu zaczęłam czytać książki na iPadzie i dostrzegłam kilka pozytywnych cech. Najważniejszą chyba była wygoda. Niektóre z książek są potężne i ciężko się je trzyma podczas czytania, czego nie ma w ebookach. Dodatkowo ebooki często kosztują mniej niż zwykłe papierowe wersje.

To na tyle z moich wrześniowych ulubieńców. Dajcie znać, czy któreś z tych rzeczy znacie/ używacie/polecacie.

Mam nadzieje, że spodobała wam się ta seria i będziecie czekali na kolejne wpisy. Jeśli chcecie być na bieżąco obserwujcie mnie na instagramie i facebooku

instagram facebook

 

 

 

 

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top