bullet journal listopad

Mój bullet journal listopad ’17

Listopad będzie dla mnie miesiącem eksperymentalnym. Każda z tygodniówek jest inna. W październikowym bujo zaczęło mi brakować miejsca na zadania w to do liście więc zaczęłam się zastanawiać jak zwiększyć miejsce na to tak, żeby zmieścić się na dwóch stronach zeszytu a5. Jeśli to się nie sprawdzi, w grudniu spróbuję przejść z tygodniówek na dniówki.

Podsumowanie października

Muszę przyznać, że październik okazał się dość pracowity w moim bujo. Do tej pory zawsze starałam się używać kalendarza, ale nigdy nie pamiętałam żeby do niego zaglądać. Wpisywałam tylko ważne wydarzenia w danym dniu np. kolokwium, co prowadziło do tego, że wiedziałam iż nic tam nie ma, to nawet nie zajrzałam.

W październiku to się zmieniło. Zaczęłam rozpisywać każde, nawet najmniejsze zadanie do zrobienia,  o którym mogłabym zapomnieć. I to zadziałało. Teraz nie mogę się obejść bez mojego bullet journala. Czuję się bardziej zorganizowana, a zakreślanie kolejnych rzeczy, które się zrobiło tylko motywuje do dalszego działania.

Listopadowy bullet journal

Bullet journal listopad

Do zrobienia w listopadzie

Ogólna lista, w której wpisywać będę rzeczy, które chcę/muszę zrobić w listopadzie, ale nie mam dla nich jeszcze konkretnej daty, np. wizyta u fryzjera czy przejrzeć ubrania do oddania.

Jestem wdzięczna za…

Próbowałam już tego wcześniej, ale nie wyszło. Jednak się nie poddaje, bo uważam, że jest to świetne narzędzie. Pozwala zobaczyć coś dobrego w każdym dniu, a szczęście zaczyna się od małych rzeczy.

 

Bullet journal listopad

Miesiąc na instagramie

Jeden miesięczny rozkład listopadowy pokazywałam wam w październikowym bujo. Drugi  jest typowo do planowania zdjęć na instagramie. Jeśli jeszcze nie zauważyliście, staram się dodawać zdjęcia codziennie i z pewnym wzorem (co 3 zdjęcie rysunek) więc potrzebne mi do tego  miejsce, gdzie mogę to sobie zaplanować.

 

Tygodniówki

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia tygodniówek. Jak już pisałam wcześniej, kazda z nich jest inna, chociaż starałam się, żeby pasowały do siebie. Zachowałam również kolorystykę, co w październiku sprawdziło się, bo mogłam zobaczyć w jaki dzień tygodnia wykonuje najwięcej zadań.

Bullet journal listopad

 

Bullet journal listopad Bullet journal listopad

 

Mam nadzieje, że trochę Was zainspirowałam do tworzenia własnego bullet journala. Dajcie znać w komentarzu czy korzystacie z tygodniówek czy dniówek.

Nie zapomnijcie także zajrzeć a mojego instagrama i facebooka

instagram facebook
 

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top