bullet journal październik

Minimalistyczny bullet journal październik ’17

 

Wraz z początkiem października zaczynam drugi rok studiów, co sprawia, że będę potrzebowała kalendarza. Od dłuższego czasu korzystam z bullet journala, chociaż nie zawsze w pełnie go wykorzystuje, co mam nadzieje, w tym roku się zmieni. W tym wpisie chcę Wam pokazać, jak wygląda mój minimalistyczny bullet journal na październik.

Minimalistyczny bullet journal na październik

Na początku zrobiłam wszystkie strony w mojej hybrydzie – segregatorze. Jednak kilka dni temu stwierdziłam, że jednak chcę spróbować w notesie w kropki. Nie chciałam jednak kupować drogich notesów, bo nie wiedziałam, czy ta forma mi podpasuje. Dlatego wykorzystałam zeszyt w kropki ze świata książki, który kupiłam za 6,99zł więc nie dużo.

Na co dzień staram się kierować minimalizmem (no chyba, że chodzi o ilość stationery) i nie lubię przepychu, dlatego w moim bujo tak samo chciałam zachować tę zasadę.

Best moments i Blog i Social Media

bullet journal październik

Dwie nowe strony, których do tej pory nigdy nie miałam w bujo. Po lewej stronie prawie pusta kartka, ale w przyszłości będą tutaj zapiski z najlepszych dni w danym miesiącu. Chciałabym tam zapisywać najlepsze rzeczy, które wydarzyły się w październiku tak, żeby można było później do nich wrócić we wspomnieniach. Po prawej stronie natomiast będą rozpiski co w październiku zamierzam opublikować na blogach i social mediach.

Tygodniówki

bullet journal październik

Każdy dzień tygodnia ma inny kolor, a zadania wykonane w tych dniach będę wykreślała zakreślaczem tego samego koloru. bullet journal październik

Dodałam trochę „halloweenowych” naklejek, które sama wydrukowałam. W każdym tygodniu po jednej stronie jest to do lista i tracker, a po drugiej tygodniówka. Zobaczymy, czy sprawdzi mi się ten system, jeśli  nie, to w listopadzie wypróbuje czegoś nowego.bullet journal październik

Jeśli chodzi o tracker, to taki miesięczny nie za bardzo sprawdzał się u mnie, dlatego spróbuje tygodniowy. Wszystko w jednym miejscu i mam nadzieję, że dzięki temu będę cześciej zaglądać do niego.

bullet journal październik

Tutaj trochę bardziej zaszalałam. Ten tydzień bardziej jesienny, a tracker jest na stronie z tygodniówką. Lubię eksperymentować, więc zobaczę jaki sposób jest najlepszy. Bo skąd mamy wiedzieć, czy coś nam odpowiada, jeśli nie spróbujemy? 🙂

Plan zajęć

plan zajęć do drukuNa pierwszej stronie bujo mam swój plan zajęć. Możecie wydrukować taki szablon tutaj

Listopad

listopad bullet journal

Przygotowałam od razu początek listopada z podglądem kalendarza również na grudzień, o na studiach czasami potrzeba nie tylko miesięcznego kalendarza, ale i semestralnego.
listopad bullet journal

Mały, miesięczny kalendarz listopadowy, jeśli będę musiała zapisać jakąś ważną datę np. kolokwium, zanim zrobię tygodniówki na listopad.

bujo październik bujo październik bujo październik

A tak wyglądały tygodniówki na październik, zanim zdecydowałam przenieść się do zeszytu w kropki 😛

Mam nadzieję, że spodobał wam się mój wpis. Dajcie znać, czy chcielibyście zobaczyć kolejne miesiące w moim bullet journalu. Napiszcie też jakie Wy macie strony w swoim październikowym bujo 🙂

Inne wpisy na temat bullet journal:

Nie zapomnijcie również zaobserwować mnie na instagramie i facebooku, żeby być na bieżąco

facebook

instagram

 

 

 

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top