jesienny niezbędnik

Jesienny niezbędnik

Nie ukrywam nie lubię jesieni. Jest taka ponura dla mnie, kończą się wakacje, buty zaczynają przemakać, a zimne napoje sprawiają, że jest Ci jeszcze bardziej zimno. Dlatego żeby przetrwać tę porę roku mam kilka rzeczy, które w tym pomagają. Dlatego zapraszam was na mój jesienny niezbędnik. Podzielcie się w komentarzu Waszymi sposobami na przetrwanie jesieni.

jesienny niezbędnik

Jesienny niezbędnik

bluzaBluzy, swetry

Uwielbiam zakładać różne bluzy i swetry. Są takie miękkie i wygodne. Mogłabym je nosić codziennie, ale niestety pogoda na to nie zawsze pozwala, ale akurat w jesień jak najbardziej.

Kot rysunek kota

Najlepszy przyjaciel człowieka. Przychodzisz zmęczony, smutny z pracy czy szkoły, siadasz na kanapie a twój pupil jest na twoich kolanach. Czy to nie cudowne uczucie? Dla mnie tak, a na jesień ma dodatkową funkcję grzewczą.

Kockocyk

Milutki w dotyku kocyk, którym można się przykryć gdy jest zimno. Do oglądania filmów czy czytania książki jest idealnym dodatkiem.

Grube skarpetkiskarpetki rysunek

To inny rodzaj komfortu. Może nie dla wszystkich, ale u mnie to jesienny must have. Nie tylko dają więcej ciepła, ale i podobnie jak koc miękkości.

Netflix

netflix

Gdy jest zimno i pada deszcz wcale nie chce się wychodzić na dwór. Po całym dniu na uczelni ma się ochotę na chwile odpoczynku. Pomocny w tym jest Netflix. Oczywiście jest też telewizja, showmax itd. ale ja osobiście najbardziej lubię Netflixa i jego seriale.

Kawa i herbata

kawa rysunek

Najlepszy sezon na ciepłe napoje. Filiżanka dobrej herbaty i kubek kawy to codzienny niemalże rytuał. Dla pełnoletnich w zimne wieczory polecam kawę po irlandzku.

Jeśli chcecie zobaczyć, bez czego Papierowy Żuraw nie umie funkcjonować na jesień zobaczcie tutaj.

A wy bez czego nie wyobrażacie sobie jesieni? Dajcie znać w komentarzu

Bądźcie na bieżąco z nowymi wpisami na facebooku i instagramie

facebook

instagram

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top