Wrzesień już za chwilę, wiele osób zaczyna wtedy szkołę. Mnie został jeszcze miesiąc wakacji, ale podejrzewam, że równie szybko zleci. W tym wpisie przygotowałam dla was plan lekcji do druku, ale może on służyć również jako zwykły tygodniowy plan zajęć dla osób pracujących. To od was zależy jak go wykorzystacie.

plan zajęć do druku

plan lekcji do druku

Zazwyczaj plany lekcji są zrobione w inny sposób- dzień tygodnia a pod nim spis lekcji. Jednak ja pomyślałam, że zegarowy sposób może wyglądać ciekawie i inaczej. Mam nadzieję, że wam się podoba tak samo jak mi.

plan lekcji bullet journal

Do października jeszcze trochę czasu, ale mój plan zajęć już na mnie czeka w moim bujo. Każdy dzień tygodnia ma u mnie inny kolor i tak samo tutaj, każda obręcz zegara jest w innym, specjalnie przypisanym do danego dnia kolorze. Mam nadzieje, że taki kod kolorystyczny pozwoli mi na łatwiejsze korzystanie z bujo, bo od razu będę wiedziała na jaki dzień tygodnia mam coś zaplanowane.

plan lekcji bullet journal

 

Plan domyślnie jest w formacie A5 i radzę wam pobrać go w wersji pdf i nie dopasowywać do strony, tylko wydrukować go w takim rozmiarze jakim jest (chyba, że wolicie A4). Zdjęcie też można wydrukować, ale jakość może być trochę gorsza.

plan zajęć

Plan możecie pobrać tutaj.

Z chęcią zobaczę jak wykorzystaliście ten plan zajęć, więc jeżeli będziecie dodawać zdjęcia np. na instagrama oznaczcie mnie i w komentarzu dodajcie #hiacyntwdoniczce będzie mi bardzo miło 🙂

Żeby być na bieżąco obserwuj mnie na:

facebook

instagram