bullet journal na studia

Bullet Journal #5 – Bullet Journal na studia

Jest połowa sierpnia, a ja już mam strony do bullet journal na studia. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – mam wolny czas i chcę go dobrze wykorzystać, a w październiku nie wiem czy będę miała okazję. Pomysły na wykorzystanie stron w bullet journalu m.in. na studiach znajdziecie tutaj. Natomiast w tym wpisie pokaże wam jak ja rozplanowałam bullet journal na studia.

bullet journal na studia

 

Konsultacje

konsultacje bullet journal

Konsultacje to lista gdzie będę zapisywać daty i godziny oraz salę danych wykładowców. Niby da się bez tego obejść, ale uwierzcie mi, że czasem się przydaje.

Kontakt

kontakt bullet journal

Wiele razy jest tak, że musimy wysłać jakiegoś maila do profesora. Z doświadczenia wiem, że potem jest stres związany z szukaniem adresu email. Dlatego w tym roku zamierzam mieć wszystkie adresy w jednym miejscu.

Kolokwia/ egzaminy

kolokwia egzaminy bullet journal

Czasami jest tak, że wykładowcy podają datę egzaminów wcześniej, dlatego stworzyłam listę z datami kolokwii oraz egzaminów.

Nieobecności

nieobecności bullet journal

Na ćwiczeniach często jest tak, że można nie być np. na 1-2 zajęciach bez żadnych konsekwencji. Jednak gdy przekroczy się tę liczbę może być już kłopot. Dlatego żeby mieć wszystko pod kontrolą warto zapisywać wszystkie nieobecności na kartce.

Książki z biblioteki

ksiązki z biblioteki bullet journal

Jak można się domyślić będę tutaj zapisywała wszystkie książki jakie wypożyczyłam w bibliotece oraz datę do kiedy muszę je oddać, żeby mieć pewność, że nie przekroczę tych dat.

 

To na tyle z moich stron w bullet journalu związanych ze studiami. niedługo  wstawię też rozkładówkę na październik, także obserwujcie mnie na instagramie i facebooku żeby być na bieżąco.

Napiszcie mi w komentarzu jakich wy używacie stron w bullet journalu?

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top