Właśnie zaczął się lipiec. Lubię ten miesiąc (wcale nie dla tego, że mam urodziny w lipcu 😛 ), sama świadomość, że są wakacje jest cudowna. Razem z ich początkiem natchnęło mnie, żeby zrobić dla Was miesięczny kalendarz do wydrukowania. Sama postanowiłam, że pomimo iż mam wolne, to chcę zrobić coś pożytecznego w tym czasie, a nie przesiedzieć całe wakacje przy Netflixie i Youtubie.  I to było dla mnie motywacją, żeby przygotować dla Was kalendarz na lipiec 2017 do wydrukowania.

Na początku miałam zrobić tylko wersję A4 do druku, ale pomyślałam sobie, że może ktoś z was tak jak ja jest na tyle leniwy, że nie chce mu się robić nowego miesiąca w bullet journalu albo macie segregator (znowu ja) i chcielibyście mieć taki miesięczny planner w segregatorze. Dlatego przygotowałam dwie wersje.

Wersja A4

lipiec do druku

W wersji A4 2/3 strony zajmuje kalendarz, a po prawej stronie jest lista „to do”, do rzeczy, które musimy zrobić w danym miesiącu, ale niekoniecznie w danym dniu. Miesiąc lipiec postanowiłam zrobić w kolorystyce niebieskiej, nazwałabym to pastelowym granatowym. 

 

Pobierz wersję A4

Wersja A5

lipiec bullet journal do druku

W wersji A5 jedna strona jest poświęcona na kalendarz i notatki, a druga w całości na listę „to do”.  Kolorystyka i design ten sam, jedynie więcej miejsca na listę to do, a kalendarz niestety nieco mniejszy. Dodatkowo przygotowałam dwa warianty – jeden z osobnymi stronami a5, a drugie z dwiema na raz na kartce A4. 

Pobierz kalendarz A5 w wariancie A

Pobierz kalendarz A5 w wariancie B 

lipiec do druku

Mam nadzieje, że przypadł wam do gustu lipcowy kalendarz do druku. 

Jeżeli skorzystacie z tego kalendarza, będzie mi bardzo miło, jeżeli oznaczycie mnie na instagramie w poście z tym kalendarzem z hashtagiem #hiacyntwdoniczce

instagram @hiacyntwdoniczce

facebook @hiacyntwdoniczce

Miłych wakacji wam życzę!